Autosteiger Schuilenburg binnenkort weer in gebruik
26 augustus 2021128 weergaven

Van enkele van onze leden kregen wij vragen m.b.t. de autosteiger in Schuilenburg. De steiger langs het Prinses Margrietkanaal was tijdelijk buiten gebruik vanwege verzakking van de kade. Inmiddels is bekend geworden dat de steiger per 1 oktober weer in gebruik wordt genomen en dat de problemen zijn opgelost.

WORD LID VAN KONINKLIJKE BLN-SCHUTTEVAER

U las zojuist één van de vrij beschikbare nieuwsberichten van Koninklijke BLN-Schuttevaer.Meer nieuws >>>
Autosteiger Schuilenburg binnenkort weer in gebruik
26 augustus 2021128 weergaven

Van enkele van onze leden kregen wij vragen m. ...

WORD LID VAN KONINKLIJKE BLN-SCHUTTEVAER

Word lid van Koninklijke BLN-Schuttevaer en download de app om toegang te krijgen tot alle nieuwsberichten, u profiteert ook nog eens van o.a. mooie ledenvoordelen, hulp via de telefonische helpdesk en toegang tot al onze events. Daarnaast helpt u ons met uw contributiebijdrage ‘Vaart te maken’ met het bouwen van een duurzaam toekomstperspectief voor de binnenvaart.Login of meld je aan