Regio

 

Medewerkers

Fiona Oomen

Regiocoördinatoren Centraal en Oost-Nederland
regiocon@bln.nl
06-30731313

Andries de Weerd

Regiocoördinator IJsselmeer en Noord-Holland
regioijsnh@bln.nl
06-53826137

Rink-Jan Slotema

Regiocoördinator Midden-Nederland
middennederland@bln.nl
06-22098607

Klaas Kattouw

Regiocoördinator Noord-Nederland
regionen@bln.nl
06-82058644

Joop van Belle

Regiocoördinator Noord- en West-Brabant
regionwbrabant@bln.nl
06-51479867

Marjolein Bronder- de Voogd

Regiocoördinator Zeeland
regiozeeland@bln.nl
06-57774670

Nico Evens

Regiocoördinator Zuidoost Nederland
regiozon@bln.nl
06-25173153

Bas Struijk

Coördinator recreatievaart
recreatievaart@bln.nl
06-40845934

Leny van Toorenburg

Secretaris Internationale Afdeling
lenyvantoorenburg@bln.nl
078-7820565

Bas Struijk

Secretaris afdeling Alblasserwaard
alblasserwaard@bln.nl
06-40845934

Jos Leijten

Secretaris afdeling De Amer
deamer@bln.nl
06-28125801

Paula Fernhout

Secretaris afdeling IJsseldelta-Zwartewater
ijszw@bln.nl
060-48181967

Andries de Weerd

Secretaris afdeling Noord-Holland
noordholland@bln.nl
06-53826137

Jörn Boll

Secretaris afdeling Noord-Nederland
schuttevaer.noordnederland@upcmail.nl
06-43544490

Cor den Ouden

Secretaris afdeling Ouderkerk aan den IJssel
ouderkerk@bln.nl
06-26613532

Leny van Toorenburg

Secretaris afdeling Rijnmond
rijnmond@bln.nl
078-7820565

Andries de Weerd

Secretaris afdeling Rijnstreek
rijnstreek@bln.nl
06-53826137

Henry Mooren

Secretaris afdeling Schuttevaer Z O N
schuttevaerzon@bln.nl
06-51439451

Anton de Bruijn

Secretaris afdeling Terneuzen
terneuzen@bln.nl
06-53880609

F.W. van IJken

Secretaris afdeling Utrecht
utrecht@bln.nl
06-50206854

Miranda Alblas-Smidt

Secretaris afdeling Werkendam
werkendam@bln.nl
06-43370005

Ton Wingelaar

Secretaris afdeling Zeeuwse Delta
zeeuwsedelta@bln.nl
06-53401091